Słaba frekwencja u trampkarzy I przyczyną kłopotów.

Zdziesiątkowani trampkarze I ulegli w Środzie Śląskiej drużynie Polonii 1:5.
Ten mecz wcale nie musiał skończyć się takim wynikiem. Jednak głównie z przyczyn braków kadrowych musieliśmy skapitulować utrzymując przez długi czas wynik remisowy 1:1. Zabrakło sił, zabrakło zmian. Wielkie podziękowania za serce i wolę walki dla 11 - tki tampkarzy i Kacpra z drużyny młodzików, którzy przyjechali i podjęli nierówną walkę. Każdy z obecnych zasłużył na wysoką notę za ten mecz, a najniższą notę wystawiamy dziś tym, co nie przyjechali i zostawili drużynę i swoich kolegów. Szkoda, bo ten mecz był naprawdę do wygrania.

Kolejny mecz czeka nas z dobrym zespołem Piast Żmigród. Zagramy go we wtorek 11 maja na Zakrzowie o godz. 18.00. Zbiórka WSZYSTKICH(!) zawodników o 17.20.

Drugi zespół trampkarzy także uległ dzisiaj w swoim meczu. Porązka 2:6 z liderem AP Football ujmy jednak nie przynosi. Na wynik zapracowaliśmy głównie przez słabszą pierwszą połowę, którą przegraliśmy 0:5. Druga połowa to o wiele lepsza gra. Gdybyśmy oceniali grę w poszczególnych połowach to właśnie ta drugą była jak na razie najlepsza w wykonaniu naszej drugiej drużyny,. Zwyciężyliśmy ją 2:1, a oba gole zdobył Piotrek Ziemieńczuk
W odróżnieniu od trampkarzy I, w tej ekipie nie ma problemu z frekwencją, zarówno na treningach jak i w meczach, co dla trenera jest bardzo istotna sprawą. Chłopcy regularnie robią postęp i pomimo, że brakuje w tym zespole indywidualności to udało im się stworzyć fajną atmosferę, dzięki czemu potrafią czerpać radość z futbolu nawet przy niekorzystnym wyniku. Taką drogą warto w sporcie podążać.
Kolejny mecz trampkarze II zagrają w środę 12 maja z FC Wrocław. Zmiana! Zbiórka na boisku AWF - Pola Marsowe ul. Paderewskiego 35 o 15.30.