Mamy zwycięstwo w IV lidze trampkarzy!

Cierpliwość, cierpliwość... Można by tak w nieskończoność. Ci co w to wierzą zawsze dojdą do celu nim się zniechęcą. Dzisiaj drużyna trampkarzy I wygrała wreszcie swój mecz z zawsze groźnym Piastem Żmigród 6:3.
Nie to, że byliśmy na tyle dobrzy by zwyciężyć tak okazale, ale wraz z powrotem kapitana do drużyny, wróciła moc!
Jak mógłby sugerować wynik - to nie był łatwy mecz. Długo szala przechylała się na jedną lub drugą stronę. Praktycznie do 60 minuty wynik był na styku 4:3 dla nas. Dopiero niefortunne zagranie bramkarza Piasta, który przy wybiciu piłki nastrzelił nią  szarżującego Rachwałą pozwoliło nam odskoczyć na 2 bramki i złapać dystans. W końcówce wynik przypieczętował Max Ogonowski uderzeniem z rzutu wolnego kiedy to strzałodośrodkowanie ku zaskoczeniu bramkarza wpadło do siatki po drodze trafiając zawodnika gości. Wcześniej w pierwszej połowie, wynik meczu otworzył Max oraz swojego pierwszego trójpaka w trampkarzach dorzucił Tołkin!!!

Po fatalnej sobocie dzisiaj zobaczyliśmy w końcu zespół, który zmierzał razem do celu. Trzymamy ten poziom chłopaki!!!