OLT IV - trampkarze zdobyli Twardogórę

Kolejną niespodziankę sprawił nam pierwszy zespół trampkarzy. Tym razem chłopcy wywalczyli zwycięstwo w Twardogórze z niezłym zespołem Lotnika.

Wprawdzie przez cały mecz nasz zespół miał pod kontrolą grę, to mimo wszystko, zwłaszcza w pierwszej połowie różnie to mogło się ułożyć. Jednak to my zdobyliśmy gola po akcji Adiego i Siewiera. Do przerwy było 1:0, a gospodarze zmarnowali setkę kiedy to zawodnik Lotnika dobijający z bliskiej odległości strzał, trafił w słupek.
Po przerwie jednak zaczęliśmy stopniowo odskakiwać gospodarzom, a w tej części gry widzieliśmy sporo bramek. Najpierw gola zdobył Rachwał, potem szybka odpowiedź gospodarzy i było 2:1 dla nas. Błyskawicznie odrabiamy stratę po golu z dośrodkowania z rzutu rożnego i wykończeniu przez Stachura. I znowu odpowiedź gospodarzy, którzy łapią kontakt na 3:2.
Stałe fragmenty to była jednak nasza odpowiedź na ten mecz. Kolejne 2 bramki to bezpośredni gol z rzutu rożnego Piotrka Siewiery, a następnie po faulu na Adim, podyktowany rzut karny, na bramkę zamienia Rachwał.
Mecz kończy się zasłużonym naszym zwycięstwem 5:2