Nokaut w wykonaniu juniorów.

Juniorzy Unii Wrocław dosłownie znokautowali w wyjazdowym meczu drużynę Foto Higiena Gać. Zwycięstwo 17:0 mówi samo za siebie!

Początkowe kilkanaście minut gry wcale nie wskazywało, że będzie łatwo. Gospodarze z Gaci mieli 2-3 100% sytuacje, z których każda mogła skończyć się stratą bramki,  jednak dwukrotnie uratował nas bramkarz Mati, a także Dawid Latos, który w jednej z interwencji, wślizgiem zapobiegł oddaniu strzału z bliskiej odległości.

Stopniowo jednak nasi zawodnicy zaczęli dochodzić do głosu. Festiwal strzelecki rozpoczął Siewier, a później wrocławska Unia zaczęła rozpędzać się i wbijać kolejne gole. Do przerwy było 6:0 dla nas (trzypak Rudego). W tej części zawodnicy z Foto Higieny próbowali walczyć i starali się zdobyć bramkę. Jednak po przerwie nasi zawodnicy byli juz bezlitośni.

Im bliżej końca meczu tym częściej padały gole a gospodarzom odchodziła ochota do gry, co dodatkowo ułatwiało nam zadanie.
Na listę strzelców wpisywali się kolejni zawodnicy, aż dobiliśmy do 17 goli, nie tracąc ani jednego.

Naprawdę ciężko było tym razem doliczyć kto ile goli zdobył dlatego odsyłam do poniższego linku (choć i w nim sędzia trochę się pogubił)

Brawa dla chłopców za profesjonalne podejście do meczu i za kosmiczny wynik.

Foto Higiena Gać- Unia Wrocław 0:17

bramki: Rudy x6, Siewier x4, Piotrek Janicki x2, Patryk Rachwalik x3, Adi Pietrzak x1, Mati Mech x1