Udana przeprawa z Odrą Lubiąż

Trampkarze Unii Wrocław nie pozostawili gospodarzom z Lubiąża złudzeń, kto rządzi na boisku.
W swoim kolejnym meczu nasz zespół wygrał wyjazdowe spotkanie z miejscową Odrą 10:0.

Dzisiaj chłopcy rozpoczęli mocno skoncentrowani, byli szybcy i pewni swego, dlatego dzięki takiej postawie szczęście nam sprzyjało od początku. Z pierwszych 3 zdobytych bramek, aż dwie wpadły po, powiedzmy, kopnięciu w kierunku bramki. Jednak na tym polega futbol. Bądź pewny tego co robisz, a efekty przyjdą, jak to się mówi same.
Po dość szybkim złamaniu oporu przeciwnika kolejne gole były tylko kwestią czasu. Do przerwy zdobyliśmy ich 7.

Po przerwie skład został totalnie przemeblowany. Chłopcy zagrali na nietypowych dla siebie pozycjach. Na adaptację czekaliśmy ponad 20 minut, kiedy to przeważaliśmy, by w końcu zobaczyć efekty. Ostatnie 10 minut to ponowne otwarcie worka z bramkami. Dorzuciliśmy ich jeszcze 3, choć pewnie wpadłoby i więcej, ale na prośbę trenera Odry skróciliśmy mecz o 5 minut.

Jeszcze kilka słów na temat otoczki spotkania. Dzisiaj rozegraliśmy mecz wyjazdowy, ale dzięki niesamowitemu wsparciu z trybun czuliśmy się jak u siebie. Nasz Klub Kibica ewoluuje. Co to oznacza? Z pewnością niespodzianki! Nie jest w stanie przewidzieć nikt, co jeszcze może się wydarzyć.