Trampkarze wiceliderem IV OLT !!

Trampkarze wiceliderem IV OLT !!

Jeszcze tydzień temu walczyliśmy bez powodzenia o pozycję lidera. Nie udało się i w ostatniej kolejce przyszło nam bronić pozycji wicelidera. To oczywiście takie sportowe wyliczanki, bo dokładnie wiadomo, że nie o tytuły i miejsca powinniśmy zabiegać w tej kategorii wiekowej. 
Niemniej jednak instynkt spotowca każe iść zawsze do przodu, czy jak kto woli w górę. Dzisiaj chłopcy nie zamierzali czekać co wydarzy się w innych meczach lecz skupili się by dobrze wykonać swoje zadania indywidualne i jako zespół. Efekt? Wysoka wygrana na koniec sezonu jesiennego, która dała nam 2-gie miejsce (całkiem możliwe, że może ono dać awans o poziom wyżej!)
Zwycięstwo 8:2 z Lotnikiem Tawrdogóra to efektowne podsumowanie wymagającego sezonu. Zostawiamy za sobą bardzo dobrą ekipę Piasta Żmigród, czy drużynę z Sułowa, z którą to przecież dwukrotnie polegliśmy. Byliśmy również pod wrażeniem dobrej gry Olympica czy Sokoła Smolec. Jednak w otatecznym rozrachunku to nasz zespół zespół okazał się mieć najmocniejszy instynkt zwycięzcy z wymienionych drużyn, któe po drodze gubiły punkty. Nasi chłopcy w większości meczów szli do przodu, jak po swoje i sądze, że ta cecha sprawiła, że dzisiaj możemy cieszyć się także z wyniku sportowego całego zespołu. Zagraliśmy kilka meczów na tzw. styku, gdzie wyszarpywaliśmy zwycięstwo jedną bramką strzeloną więcej od przeciwnika, a wynik mógł być za każdym razem odwrotny..Ale ostatecznie to Unia Wrocław triumfowała!  Pozostałę zwycięstwa także nie przyszły nam łątwo, bo trzeba było napracować się by "przełamać" swojego przeciwniika. I za ten charakter i wolę i ambicję należą się tej drużynie Wielkie Brawa!  Zawsze idź do przodu, nawet gdy przyjdzie iść pod wiatr, czy po drodze napotkasz przeszkody. Tego uczymy chłopców w Unii Wrocław!!!

UNIA WROCŁAW - Lotnik Twardogóra 8:2

bramki:
Siewier x3, Lenard Michał x2, Kozi x1, Rachwał x1, Ślazyk Jacek x1

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości