Juniorzy zakończyli sezon.

Juniorzy zakończyli sezon.

W wyjazdowym meczu z liderem grupy, AP Brzeg Dolny, nasz zespół juniorów uległ 0:6, W meczu tym wyraźna była zdecydowana przewaga fizyczna drużyny AP Brzeg Dolny. Nasz rywal wykorzystał te atuty stopniowo powiększając przewagę. Z perspektywy szkoleniowej ten mecz jednak zaliczamy do udanych. Mieliśmy kluczowe momenty kiedy to nie tyle powinniśmy, co musieliśmy doprowadzić do remisu i pewnie trochę przystopowalibyśmy gospodarzy. Chłopcy dali z siebie maksimum: zaangażowania, umiejętności, walki, a kilku z nich zagrało praktycznie bezbłędnie!
Nie odpuściliśmy ani sekundy gry, a zespół AP Brzeg Dolny musiał mocno napracować się by dokładać kolejne bramki. 

Poniżej krótkie podsumowanie rundy:

Dużym wyzwaniem dla naszego klubu było wystawienie drużyny w kategorii junior młodszy. Po przekazaniu do Ślęzy kilku zawodników z rocznika 2005 zostaliśmy w "okrojonym składzie", który w każdym meczu uzupełniali trampkarze. 
Były trudniejsze i lepsze momenty, choć zdecydowanie więcej tych trudniejszych. Mimo to zespół rozegrał całą rundę prezentując się w większości meczów bardzo przyzwoicie. W naszej grupie trafiliśmy na 3 bardzo silne zespoły AP Brzeg Dolny, Polonia Środa Śląska i FMS Strzelin. W każdym z tych spotkań postawiliśmy bardzo trudne warunki naszym przeciwnikom, a szczególnie mecz z wiceliderem Polonią mógł dać dużo satysfakcji naszym kibicom. Zagraliśmy kilka bardzo wyrównanych meczów, w któych o porażce decydowały nie tyle umiejętności co np. przewaga fizyczna lub choćby mała ilość zmian. Odnieśliśmy 2 zwycięstwa i po drodze zanotowaliśmy remis. Bardzo cenną wartością było to, że sporo trampkarzy mogło zdobyć doświadczenie grając w wyższej kategorii wiekowej. 

Była to dla Unii Wrocław bardzo trudna runda, ale biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, z którymi przyszło nam się mierzyć należy uznać ją za udaną.

Duże podziękowania dla zawodników i oczywiście Rodziców, którzy wspierali bardzo mocno, nie tylko obecnością, ten zespół.!!!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości