Trampkarze szturmują pozycję lidera!

Unia Wrocław nie odpuszcza. W meczu rozegranym w środę, (część zespołu wróciła w nocy po starcie w Mistrzostwach Polski w przełajach) chłopcy Unii Wrocław odprawili z kwitkiem ekipę MKP Wołów (w pierwszej rundzie mieliśmy remis 3:3 z tą samą drużyną). Wynik 7:1 i tak jest najniższy z możliwych ponieważ już w pierwszej połowie powinniśmy przypieczętować golami swoją przewagę. Po pierwszej połowie zaledwie 2:1 dla nas, w tym stracony gol tuż przed zejściem na przerwę, wyraźnie nie było satysfakcjonujące. Nie chcieliśmy pozostawiać przypadkowi losów spotkania i od początku rzuciliśmy się do udokumentowania przewagi. Udało to się dość szybko. Po 1-2 niewykorzystanych sytuacjach w końcu wpadło po strzale Kuby. Następne gole były kwestią czasu, tak, że skończyło się ponownie pewnym i wysokim zwycięstwem. Owszem zdarzyło się kilka błędów, ale ta kategoria wiekowa daje możliwość spokojnego korygowania i stawania się coraz lepszym. Tak nasz zespół wygląda właśnie w tej rundzie – coraz lepiej!

W ten weekend trampkarze nie rozegrają swojego meczu. Z pewnością część chłopców dostanie zaproszenia do gry w naszych juniorach, co jest kolejną szansą na podnoszenie swoich umiejętności i stawania się lepszym!

Jeszcze raz gratulacje za dobry mecz, który był w zdecydowanej większości czasu pod kontrolą naszych chłopców.

Gole:

Kuba x4
Dawid x2
Janek x1

Najbliższy mecz jak na razie zaplanowany jest na 6 listopada. Zagramy rewanż z dziewczynami Śląska. Ależ to będzie mecz!!! Już teraz zapraszamy!!!

Na obecną chwilę obejmujemy pozycję lidera tabeli, ale mamy o 1 mecz więcej niż Piast Żmigród, który swoje spotkanie rozegra w niedzielę.