Trampkarze II podreperowali bilans w Domaniowie.

Nasza drużyna trampkarzy II wróciła z Domaniowa ze sporą zdobyczą bramkową. Chłopcy strzelili 11 goli i tym samym poprawili swój bilans bramkowy. Warto przypomnieć, że już raz zdarzyło się tej drużynie zwyciężyć nawet 17:1, w Sobótce, jednak wynik ten został anulowany w tabeli, ponieważ Sobótka po kilku dotkliwych porażkach wycofała się z rozgrywek.

Miejmy nadzieję, że ta zdobycz zostanie na stałe odnotowana, a imponujące zwycięstwo osłodziło naszym Rodzicom trudy bardzo uciążliwego dojazdu do Domaniowa. W tym miejscu należą się wielkie podziękowania dla Rodziców, za to, że wytrwali kilkudziesięciominutowe stanie w korkach, by móc dojechać na ten mecz. Jak na dłoni widać to, że nasi zawodnicy charakter do walki otrzymali w genach. Dziękujemy..., dziękujemy!!!

W meczu nasi zawodnicy od początku przycisnęli i choć trener "mieszał" składem i pozycjami na boisku w niczym to nie przeszkodziło w odniesieniu pewnego i wysokiego zwycięstwa. Nie udało nam się oczywiście uniknąć kilku błędów i straciliśmy w końcówce 2 gole, ale w przeciągu całego meczu były to właściwie mało istotne epizody.

Następny mecz trampkarzy II odbędzie się 13 października (niedziela) na boisku GEM we Wrocławiu, o godz. 17.30. Zbiórka zawodników na ten mecz o godz. 16.45.
 

RAPID DOMANIÓW  - UNIA II WROCŁAW 2:11

Bramki:
Adrian Pietrzak x4, Mati Mech x2, Patryk Żelazko x2, Radek Walerowicz x1, Paweł Giebel x1

Skład:
Hubert, Maks - Patryk G., Patryk Ż., Romek, Radek, Marcin, Bartek, Dawid S., Dawid B., Mati, Igor, Adrian, Paweł, Janek, Kamil (k)