Festiwal strzelecki trampkarzy.

Nie tylko deszcz padał dzisiaj na Zakrzowie. W meczu trampkarzy Unii I Wrocław z Forzą padło sporo bramek, co w ponurą pogodę, wprawiło w radość kibiców. Najbardziej oczywiście tych naszych, bo na 11 zdobytych goli, aż 10 padło łupem zawodników Unii.

Nasi trampkarze, dzisiaj niemalże w pełnym składzie, nie dali szans swojemu przeciwnikowi. 
Kanonadę rozpoczął Marcin, od gola z rzutu wolnego, następnie obejrzeliśmy fantastyczną akcję indywidualną Radka, który po przechwycie piłki w okolicach linii środkowej popędził w kierunku bramki rywala, mijając po drodze kilku przeciwników, do tego całą akcję zakończył niezwykle precyzyjnym strzałem, który wylądował w okienku. To było coś!
Przed przerwą wzorcowy kontratak z udziałem trójki naszych zawodników Mateusz Romek, Piotrek zakończony został zdobyciem gola przez Piotrka.

Po przerwie nasz rywal stopniowo opadał z sił, a my dokładaliśmy kolejne gole. Oczywiście każdy gol zasługuje na wyróżnienie, ale szczególnie mogło podobać się kapitalne podanie Pawła na wolne pole w sektor środkowy, po którym Marcin znalazł się sam na sam z bramkarzem i zdobył swojego kolejnego gola. 

Tym razem nasi zawodnicy zagrali dobry mecz, wielu z nich wyróżniło się ciekawymi zagraniami i podejmowaniem decyzji,robiąc kolejny krok do przodu w swojej edukacji piłkarskiej. Do następnego meczu!

FORZA WROCŁAW - UNIA WROCŁAW 1:10

Bramki:
Marcin x5, Radek, Piotrek J, Dawid, Paweł, Teodor

Skład:
Mateusz, Brajan - Teodor, Paweł, Tymek Rachwał, Kuba, Patryk, Dawid, Radek, Piotrek J, Marcin, Romek, Kamil, Janek, Piotrek S.