Szóste zwycięstwo z rzędu trampkarzy!!

Czy to już norma? Oby tak! Tym razem zawodnicy Unii zrewanżowali się AP Syców za jedyną, porażkę którą ponieśli właśnie w Sycowie (3:4) na początku rundy. Na Zakrzowie król był tylko jeden - Unia Wrocław. Od początku to nasz zespół był w natarciu. Jednak w pierwszej połowie brakowało przysłowiowej kropki nad i. Pomimo przewagi nie byliśmy w stanie skutecznie wykończyć akcji. Oczywiście to zasługa też dobrze grającego rywala, który skutecznie odpierał nasze ataki, a nawet mógł nas zaskoczyć kilkoma szybkimi wyjściami w kontrataku. Druga połowa to już dominacja naszej drużyny. Dość szybko zdobyta bramka przez Tołkina po asyście Michała i mieliśmy 1:0. To dodało nam więcej pewności i za chwilę Kuba dołożył kolejną bramkę. Następny gol to akcja Kuby i dogranie do Dawida, który dołożył tylko nogę i było 3:0. 4 bramka to ozdoba meczu i piękny gol Mikołaja po uderzeniu z dystansu! Wydawało się, że zagramy drugi z rzędu mecz bez straty gola, jednak dosłownie w ostatniej sekundzie, pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się zawodnik Sycowa i goście zdobyli honorowego gola. To był kolejny dobry mecz i kolejny niezły przeciwnik na naszej drodze. Wielkie brawa dla naszych chłopców za dobrą i konsekwentną grę. Powoli chłopcom zaczyna marzyć się awans do wyższej ligi... Droga do tego jednak wcale nie jest łatwa. Wiedzą o tym nasi zawodnicy którzy w każde zwycięstwo wkładają mnóstwo sił i są niesamowicie skoncentrowani aby popełniać jak najmniej błędów. Czy się uda, czy nie osiągnąć awans to i tak tą rundę można zapisać już na plus. Chcemy jednak więcej.

Gole:
Kuba x2,
Dawid x1
Mikołaj x1

Kolejny mecz zagramy w środę 27 października z niezłą ekipą z Wołowa. Boisko na Polach Marsowych AWF godz. 17.30. Zbiórka 16.45. Zapraszamy naszych kibiców do wsparcia!

Zanim jednak zagramy mecz to kilku naszych zawodników Unii weźmie udział w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych rozgrywanych w warmińsko - mazurskim. Szerzej o sukcesie naszych chłopaków z SP 10 napiszemy w odrębnym artykule. Trzymajmy jednak kciuki za naszych, którzy pojadą powalczyć o medale MP!