Problemy młodzików.

W ostatnim tygodniu rozegrane zostały trzy mecze w lidze młodzików.

W środę 11 września w 5 lidze okręgowej z drużyną AP III Oleśnica. Goście prezentowali się lepiej. Kontrolowali przebieg gry. Aczkolwiek przy odrobinie większej dokładności i zaangażowaniu ten mecz był do wygrania. Stworzyliśmy sobie przynajmniej 3 świetne sytuacje bramkowe.
Polegliśmy 1-2. Honorową bramkę zdobył Piotr Ziemieńczuk.

UNIA WROCŁAW 2-1 Ap III Oleśnica
1x Piotr Ziemieńczuk

W piątek  13 września kolejny mecz ligowy odbył się w 8 lidze okręgowej. Pojechaliśmy do Krzyżanowic gdzie zmierzyliśmy się z Widawą Psary.
Mecz wyrównany. Sporo niedokładności z jednej jak i drugiej strony. Problemy z opanowaniem piłki i jej celnym podaniem miały oba zespoły. Gospodarze wychodzą pierwsi na prowadzenie. Długo nie potrafimy im odpowiedzieć. Jednak na 10 minut przed końcem meczu udaje nam się znaleźć drogę do siatki rywali. Idziemy za ciosem i dokładamy kolejne dwa trafienia. Wynik końcowy 3-1 dla Unii.

Widawa Psary 1-3 UNIA WROCŁAW
1x Jacek Ślazyk
1x Oliwier Mech

W niedzielę 15 września kolejny mecz młodzików w 5 lidze okręgowej. W roli gości wystąpił zespół Strzelinianki Strzelin. Pierwsza połowa dobra w wykonaniu młodzików Unii Wrocław. Druga połowa bardzo słaba. Brak zaangażowania i chęci gry, do tego nawarstwiające się zmęczenie i niedokładności w operowaniu piłką są głównymi powodami wysokiej przegranej. Poza pierwszą częścią pierwszej połowy przeciwniki w pełni kontroluje przebieg gry.
Na zbiórkę nie dociera 3 zawodników. Powód nieznany. Odbija się to na postawie zespołu. Do tego nieobecności Kuby Tołkacza i Damiana Świrskiego spowodowane urazami (WRACAJCIE DO ZDROWIA!).

UNIA WROCŁAW 0-8 Strzelinianka Strzelin

Bardzo przykry jest fakt, że niektórzy rodzice zawodników nie informują o nieobecności na meczach swoich pociech (nie mówiąc już o treningach). Pokazuje to brak szacunku do pracy trenera, innych zawodników oraz do rywali którzy nierzadko mają do przejechania spory kawałek drogi na mecz ligowy. Jest to przykre i smutne.

Dziękujemy natomiast tym którzy są zawsze i potrafią poinformować o nieobecnościach nawet na treningach!