Pogrom w dwumeczu z Olympic Wrocław!!

Dnia 14 kwietnia odbyły się mecze sparingowe pomiędzy drużyną Żak II (trener Bereza) a drużyną Żak Olympic (2010-11).

Drużyna Olympic miała jedną drużynę natomiast nasza Unia dwie.

Dwa spotkania zostały rozegrane po 40 minut z podziałem na 2 połowy (2 x 20 min)

Przebieg I meczu:

Od samego początku to my dyktowaliśmy warunki grając bardzo ofensywnie co już w pierwszych minutach skutkowało strzeleniem 3 bramek. Cały mecz był pod naszym dyktandem co w rezultacie doprowadziło do ogromnej wygranej w stosunku 14:3 dla Unii !!!.

Przebieg II meczu:

Mecz ten już od samego początku był wyrównany, chodź to my pierwsi wyszliśmy na prowadzenie 1:0, Olympic szybko wyrównywał i tak do wyniku 2:2 , po którym Olympic objął prowadzenie 3:2. Nasza drużyna trochę zlekceważyła rywala w drugim meczu jednakże gdy zaczęliśmy przegrywać szybko się przebudziła i strzeliła bramkę na 3:3.

Co się okazało przy wyniku 3:3 nasza drużyna znów miała ogromną przewagę, co też widać było po zmęczeniu przeciwnika i zaczęły padać kolejne bramki dla Unii.

Mecz zakończył się wynikiem 11:4 który wniósł ogromną radość na twarzy naszych zawodników jak i rodziców dzielnie dopingujących na trybunach.

Na uwagę zasługuje fakt że najwięcej bramek zdobył Kacper Barszcz (10 bramek)  który był najmłodszym zawodnikiem na boisku gdyż jest z 2012r.  oraz Jan Pisarski który zdobył 9 bramek (rocznik 2011)

Każdy zawodnik strzelił choć jedną bramkę co naprawdę bardzo ucieszyło trenera gdyż widać było efekty ciężkich treningów.