Kolejne wysokie zwycięstwo trampkarzy Unii

U trampkarzy Unia I bez zmian. Kolejne wysokie zwycięstwo odnosimy w meczu ze Strzelinianką II.
Wynik 15:0 odzwierciedla różnicę dzielącą oba zespoły w tym meczu. Już w pierwszych 10 minutach jasne było, że zespół gości skazany będzie na porażkę. Najpierw nie wykorzystaliśmy dwóch "setek", ale za chwilę rozpoczęliśmy kanonadę i było 3:0. Kolejne gole padały co kilka minut, a pewnie byłoby ich dużo więcej, lecz tradycyjnie roszady na pozycjach zabierały trochę czasu nim nasi zawodnicy przestawiali się na "nowe" granie. Te roszady były po to, by jak najwięcej skorzystać szkoleniowo grając w meczu,w którym wynik był przesądzony.
Chłopcy oczywiście podeszli do swoich obowiązków bardzo "profesjonalnie" nie oszczędzając się i nie kalkulując, choć drobne błędy przydarzały się od czasu do czasu. Przed nami kolejny tydzień treningów i czas na poprawę swoich umiejętności indywidualnych i zespołowych. Niech nikomu nie zabraknie motywacji, bo ta jest kluczem do osiągania wielkich rzeczy w sporcie i w życiu!

UNIA WROCŁAW - STRZELINIANKA II STRZELIN 15 : 0