Boje młodzików.

Miniony tydzień był okresem, w którym młodzicy Unii rozegrali dwa mecze.

Wtorek 22 X to dzień rywalizacji w 8 lidze okręgowej z OLYMPIKIEM WROCŁAW. W tym meczu zaprezentowaliśmy się wyśmienicie. Ciekawe i skuteczne rozegrania piłki. Mnóstwo sytuacji pod bramką rywali. Niestrzelony karny, poprzeczka, słupek. Bramka Olympiku była jak zaczarowana. Piłka nie chciała wpaść do siatki rywali, których stac było jedynie na wybijanie piłki do przodu. Po jednym z rzutów rożnych piłka trafiła w rękę Daniela. Rzut karny został wykorzystany przez Olympic. 0-1. Do końca meczu taki wynik już pozostał. Mimo porażki zaprezentowaliśmy piękną grę i możemy czuć się moralnymi zwycięzcami. To my byliśmy lepszym zespołem. W sporcie takie sytuacje się zdarzają. Nie zawsze lepszy wygrywa.
Brawa dla zespołu.

Unia Wrocław 0-1 Olympic Wrocław

27 X na stadionie Zakrzów gościliśmy lidera 5 ligi okręgowej - UKS Kiełczów Academy. I znowu powtórka z rozrywki. Pierwsza połowa to bardzo dobra gra naszych chłopców. Piłka krążyła od jednego do drugiego. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji. Jednak to rywal cieszył się ze strzelonych bramek. Długie piłki był naszym gwoździem do trumny. Nie radziliśmy sobie z nimi. Przeciwnik skrzętnie to wykorzystał. Mimo wysokiej porażki nie należy się załamywać. Pierwsza połowa była naprawdę dobra w naszym wykonaniu.

UNIA WROCŁAW 1-7 UKS Kiełczów Academy