Żaki Unii Wrocław znowu zachwycają!

W niedzielę 02.02drużyna żaków Unia Wrocław(2011/2012) wzięła udział w turnieju organizowanym przez Akademię Kolektyw Radwanice. Rozgrywki odbyły się na hali sportowej przy ul. Szkolnej 14 w Radwanicach. Niestety na miejscu z powodu panujących teraz przeziębień, oprócz zawodników z naszego klubu zjawiła się tylko jedna drużyna Bumerang Wrocław. Nie był to jednak stracony czas - rozegraliśmy sparing, mieliśmy okazję pograć dużo więcej niż było to zaplanowane.Po raz kolejny mogliśmy zachwycać się grą naszych chłopców.Mecze były wyrównane, dwie drużyny tworzyły świetne akcje! Bardzo dobra gra w ataku naszych zawodników i wysoki pressing powodowały, że drużyna z Bumerangu traciła piłkę, a my po przejęciu rozgrywaliśmy ją jak po sznurku zdobywając kolejne bramki. Cieszy fakt, że nasi zawodnicy grają coraz odważniej. Nie boją się pojedynków 1x1 nawet jeśli zostają jako ostatni zawodnicy przed swoją bramką, potrafią zatrzymać piłkę, „uspokoić grę”, wykonać drybling i kilkoma podaniami przedostać się na połowę przeciwnika. Dziś chłopców trzeba pochwalić przede wszystkim za świetny drybling oraz odważne uderzenia na bramkę, których brakowało trenerom w ostatnich miesiącach. Ciągle nad tym pracujemy i widzimy poprawę.Mamy zaszczyt poinformować, że w naszych szeregach pojawił się Igor z rocznika 2013i grał jak równy z równym. Gratulujemy debiutu w zespole żaków! :)

Gratulujemy wszystkim chłopcom za świetną grę, za każdą bramkę, za każde indywidualne działania na boisku.

Gratulacje należą się, także naszemu najlepszemu bramkarzowi Mateuszowi Pałukowi, który otrzymał statuetkę najlepszego bramkarza turnieju.Kto nie widział interwencji Matiego ma czego żałować.

Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie i doping od pierwszej do ostatniej minuty, od pierwszego meczu do ostatniego. Chłopcy byli zachwyceni, że mogli pokazać swoją grę najbliższym. Na boisku usłyszeli wiele braw, które na pewno motywowały ich do dalszej pracy. Dziękujemy, że jesteście!

Unia Wrocławzagrała w składzie:

  1. Paweł Lenard 2011
  2. Filip Hajduk 2011
  3. Mateusz Pałuk 2012 – najlepszy bramkarz turnieju
  4. Dawid Głodowski 2011
  5. Hubert Kwarciany 2011
  6. Alan Tołkacz 2012
  7. Bartek Grzebyk 2012
  8. Maks Polikowski 2012
  9. Igor Krajewski 2013