W juniorach super show Mateusza!

Zwycięstwo odnieśli nasi juniorzy. Ten mecz miał jednak swojego wielkiego bohatera, a był nim nasz bramkarz Mateusz Gryszkian. Zwłaszcza to czego dokonał w pierwszej połowie zasługuje na słowa uznania. Pomimo wyraźnej przewagi przeciwnika, to właśnie Mati utrzymywał nas cały czas na powierzchni. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1, choć Czarni mieli 6-7 wymarzonych sytuacji na zdobycie goli. U nas natomiast Oskar zdobył swoją debiutancką bramkę w barwach Unii precyzyjnym uderzeniem z dystansu.
Druga połowa miała już jednak inne oblicze. Mecz się wyrównał, a stopniowo nasz zespół stawał się coraz groźniejszy, aż w końcu Rudy zdobył swojego pierwszego wiosenego gola, który ostatecznie dał pierwsze wiosenne zwycięstwo. Czy zsłużone? Trudno powiedzieć. Najistotniejsze jednak jest to, że każdy zawodnik wykonał to co do niego należy, a genialny występ Mateusza przypieczętował 3 pkt dla Unii!

Kolejny mecz gramy w niedzielę na Zakrzowie z Foto-Higieną o godz. 18.00. Zbióka zawodników o godz. 17.20