Udany rewanż młodzików z UKS Kiełczów !

W sobotnie przedpołudnie na boisku w Piecowicach młodzicy po raz kolejny rozegrali mecz kontrolny. Ponownie mieliśmy okazje zmierzyć swoje siły z zespołem UKS Kiełczów.

Nasz zespół wyciągnął wnioski po pierwszym przegranym meczu, rewanżując się dzisiaj 3:1.

Już na początku meczu wyszliśmy na prowadzenie. Bardzo ładną asystą popisał się Kamil Frąckowiak, który doskonałym podaniem obsłużył Marka Rogórza. Markowi nie pozostało nic innego jak umieścić piłce w siatce z najbliższej odległości. Prowadzeniem niestety nie nacieszyliśmy się zbyt długo. Po 5 minutach zespół z Kiełczowa doprowadził do remis. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił mimu kilku dobrych sytuacji bramkowych zarówno z jednej jak i drugiej strony.

W drugiej połowie po błędzie jednego z defensorów z Kiełczowa, Kacper Zakrzewski przejął piłkę po czym podaniem wzdłuż pola karnego obsłużył Tymka Rusiniak, który uderzył posłał piłkę w samo okienko bramki gospodarzy. Warto zaznaczyć, że dla Tymka była to debiutancka gol w zespole młodzików.  Wynik spotkania ustanowił Mikołaj Koziróg. Dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Marka trafiło idealnie na głowę Mikiego.
Ozdobą meczu mogła być bramka Emada, który po przedryblowaniu 4 rywali znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak tym razem bramkarz rywali stanął na wysokości zadania.
Należy zwrócić uwagę na Naszą dobrą grę defensywną, która nie pozwaliła na zdobycie więcej niż jednej bramki drużynie z Kiełczowa.

UKS Kiełczów 1:3 Unia Wrocław