Turniej o Puchar Nowoczesnej

W sobotę 17 października nasi najmłodsi adepci futbolu z rocznika 2007 i młodsi, uczestniczyli w turnieju piłkarskim o Puchar Nowoczesnej. Turniej odbył się na obiekcie "Olimpijski Football Club", który znajduję się na terenie Stadionu Olimpijskiego.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po 5 zespołów. Nasi zawodnicy trafili do grupy z rówieśnikami z takich klubów jak UKS Kiełczów, Polonia Wrocław, Olympic Wrocław oraz KS Oława.

Poziom całego turnieju stał na wysokim poziomie.Po rozegraniu wszystkich meczów grupowych Nasz zespół uzbierał 6 pkt. co wystarczyło do zajęcia 3 miejsca w grupie i prawa gry o 5 miejsce w turnieju. Warto zaznaczyć, że w fazie grupowej nie ponieśliśmy żadnej porażki ( 3 remisy i zwycięstwo). W każdy meczu Nasi zawodnicy walczyli w pocie czoła o jak najlepsze zaprezentowanie swoich umiejętności. W meczu o 5 miejsce przegraliśmy z rówieśnikami z Polonii Trzebnica.

Wyniki:

Unia Wrocław - Olympic Wrocław 1:1
Unia Wrocław - KS Oława 2:1
Unia Wrocław - Polonia Wrocław 1:1

Unia Wrocław - UKS Kiełczów  1:1
Unia Wrocław - Polonia Trzebnica 2:4 ( mecz o 5 miejsce)

Skład Naszej drużyny tworzyła zawodniczka i zawodnicy trenujący w grupach szkoleniowych w SP 44:
Pola Solarska, Mikołaj Jakrzewski, Piotr Głuszcz, Piotr Borowiec, Wojciech Napora, Mikołaj Sygieda, Tomasz Polak, Jacek Ślężyk, Tobiasz Poddubik

Wielkie gratulacje dla całego zespołu, każdy dał z siebie wszystko na boisku i zaprezentował najlepszą grę jaką mógł. Rodzicom dziękujemy za pomoc oraz sportowy doping! 

W galerii dostępne są zdjęcia z turnieju.