Trampkarze Unii liderem!!!

Drużyna trampkarzy Unii nigdy nie ma dość. Tym razem na celownik wzięli prawdopodobnie pozycję lidera tabeli. Kto wie czy po tej kolejce nie dopną swego? Nasz zespół nie miał litości dla rówieśników z Siechnic. Zwycięstwo 6:0 jest tego najlepszym dowodem.
Dzisiejszy rywal trampkarzy próbował jak mógł przeciwstawić się nam, ale już przed meczem popełnił falstart - stawił się w niepełnym składzie i mecz musiał rozgrywać w 9-tkę.
My mieliśmy także swoje małe problemy, ponieważ i nasz zespół dotknęła spora absencja - z różnych przyczyn (głównie choroby) nie stawiło się dzisiaj 6 zawodników z kadry trampkarzy. W trybie awaryjnym na mecz powołani zostali młodzicy, którzy wsparli nas w boju.

Sam mecz przebiegał tak, że z minuty na minutę, rosła przewaga Unii. Po zdobyciu dwóch bramek przez nasz zespół, nastąpiła roszada na pozycjach zawodników. Jak to już nieraz bywało, trener nie mógł sobie podarować nadarzającej się okazji ,by obrońcy zagrali w formacjach ofensywnych i odwrotnie.
Trochę trwało nim tak "ułożony" zespół wskoczył na właściwe obroty.
Tuż po przerwie Energetyk stanął nawet przed szansą uzyskania gola kontaktowego. Rzut karny został jednak doskonale wybroniony przez Brajana. To był kluczowy moment spotkania, bo tuż po nim zdobywamy 3 bramkę, a 3 następne gole były już tylko kwestią czasu.
Bramek oczywiście mogło wpaść jeszcze więcej, lecz mimo to jesteśmy zadowoleni z tego co zaprezentowali nasi zawodnicy. Mecz był dobrą okazją do tzw przeglądu zaplecza. szansę gry otrzymali zawodnicy wracający po dłuższej przerwie: Mateusz i Igor, a także zawodnicy młodsi Romek i Tołkin.

Dzisiaj dodatkowo motorem napędowym dla drużyny Unii Wrocław była niesamowita "flaga - sektorówka", którą dumnie zaprezentowali Rodzice naszych zawodników. Było na co popatrzeć! I jak tu nie zwyciężać?