Trampkarze Unii gromią w drugim meczu.

Bardzo wysoko zwyciężyli trampkarze Unii Wrocław w swoim drugim meczu. Chłopcy tworzą piękną historię klubu, bo z pewnością wynik 21:0! zostanie na długo zapamiętany przez sympatyków Unii.

Owszem, przeciwnik z Kątów Wrocławskich stawił się w 9-ciu. W pierwszej połowie boisko opuścił kolejny gracz gości z powodu kontuzji. Nie miało to jednak żadnego wpływu na naszych zawodników, którzy podeszli do swojej gry - każdy z osobna oraz jako cały zespół  - bardzo profesjonalnie. Do całej tej sytuacji doskonale pasuje jedno z piłkarskich powiedzeń, mówiące o tym, że jeśli chcesz okazać przeciwnikowi szacunek to strzel mu tyle bramek ile jest to możliwe.

Nam szacunku nie zabrakło. Do postawy zespołu nie można mieć zastrzeżeń. Warto również zaznaczyć że po konsultacji trenerów mecz został skrócony o ponad 15 minut, co z pewnością uchroniło zespół gości od jeszcze wyższej porażki .

Mecz jak każdy inny przechodzi do historii, a my przygotowujemy się już do następnego.

Unia Wrocław - Akademia Piłkarska Kąty Wrocławskie 21:0