Sukces rodzi się w bólach

Kolejne zwycięstwo odnieśli w meczu ligowym młodziki Unii Wrocław. Właściwie to mieliśmy replay meczu z soboty kiedy to przez całą drugą połowę odrabialiśmy straty. I znów się udało! Ale ile zdrowia nas to kosztowało - zawodników, trenera i Rodziców - wiemy tylko my.
Bo cóż można powiedzieć w sytuacji gdy przeważamy całą pierwszą połowę, a zespół z Milicza oddaje tylko 1 lekkie uderzenie w światło bramki, po którym tracimy gola i przegrywamy pierwszą połowę?
I znowu trzeba było wykrzesać wszystkie siły, żeby wyjść zwycięsko z tego pojedynku.
Tym bardziej należy docenić wysiłek calego zespołu, który po raz kolejny pokazał charakter i wolę zwycięstwa.
Ostatecznie mecz wygraliśmy 2:1, a gole dla Unii strzelili dzisiaj Marcin Lubczyński oraz Piotrek Siewiera.

UNIA WROCŁAW - AS MILICZ 2:1

Skład: Gryszkian Mateusz - Dimitriadis Teodor, Giebel Paweł, Tołkacz Kuba, Rusiniak Tymek, Rachwalik Patryk, Stachurski Dawid, Walerowicz Radek (k), Lubczyński Marcin, Dodak Tymek, Janicki Piotrek, Siewiera Piotrek

Najbliższy trening odbedzie się w czwartek w godz. 17.30 - 18.30 na Zakrzowie. Będzie skrócony ze względu na duże obciążenia meczowe naszych zawodników
W sobotę 21 kwietnia kolejny mecz ligowy. Tym razem czeka nas najdłuższy wyjazd, bo do Żmigrodu.