Rozgrywki ligowe zakończone!

Wszystkie nasze drużyny zakończyły już swoje rozgrywki ligowe. Teraz pozostaje kibicowanie naszym na Euro!
Runda wiosenna była szalona ze względu na potrzebę rozgrywania meczów niemalże jak zawodowcy - w systemie środa sobota. 
Czy to dobre dla młodziutkich zawodników z kategorii młodzik i trampkarz? Z pewnością nie, bo wszystko odbyło się kosztem treningów i zwiększoną ilością kontuzji. Najważniejszym celem stało się przetrwanie tej gonitwy. To nie tak powinno wyglądać!
Unia Wrocław może powiedzieć że przetrwała. 
Wielkie gratulacje dla zawodników z kategorii młodzik, którzy rozegrali kilka naprawdę dobrych spotkań. Sukcesem dla trenera jest to, że sporo zawodników z kategorii orlik posmakowało gry w lidze młodzika (Dominik Stachurski, Filip Preiss)
Podobnie rzecz miała się w kategorii trampkarz, gdzie Kacper Gierczyk rozgrywał popisowe fragmenty meczów.
Unia Wrocław od lat podąża tą drogą i dlatego możemy się pochwalić wymiernymi sukcesami.
Nasi doświadczeni trenerzy skupiają się przede wszystkim na podnoszeniu umiejętności zawodników, a nie na tym by "budować" zespół w kategoriach młodzik czy trampkarz
To dzięki temu nasi najlepsi zawodnicy nie mają problemu z tym, by udowadnić swoją wartość w zespołąch grających w ligach dolnośląskich.jak choćby Teodor Dimitriadis z rocznika 2005 , czy Piotrek Siewiera i Patryk Rachwalik z roczników 2006.
Jesteśmy przekonani, że to kwestia czasu kiedy to nasi wychowankowie zaczną debiutować w profesjonalnych rozgrywkach seniorskich. Cierpliwie na to czekamy.