Punkty trampkarzy, juniorzy z porażką

Bardzo długo utrzymywał się niekorzystny wynik w meczu IV OLT. Unia przegrywała 0:2 i dopiero w ostatnich 10 minutach chłopcy wyrwali remis, który był nagrodą minimum za ich dobrą grę. Gdybyśmy zgarnęli 3 pkt to gospodarze nie pwinni mieć o to nas najmniejszych pretensji. A losy spotkania odwrócili: Kuba Kozirógi Kuba Tołkacz.

Juniorzy nie podtrzymali dobrej passy i przegrali na Zakrzowie z Energetykiem Siechnice 3:6 (Kuba Rudyszyn x2 i Kacper Kaszak). Mecz ten wcale nie musiał skończyć się prażką juniorów, ale tym razem zawiodła skuteczność. W pierwszej połowie przez długi czas nie mogliśmy wcisnąć piłki do bramki, nawet z rzutu karnego, a słaba gra w obronie spowodowała że przegrywaliśmy już 0:3. W drugiej połowie poprawiliśmy skuteczność, ale błędów w defensywie nie i zamiast remisem, mecz skończył się porażką.

W czwartek zespół trampkarzy II odniósł swoje pierwsze zwycięstwo. Tym razem na meczu stawili się wszyscy zawodnicy, a dodatkowo w 1 połowie zagrało 4 zawodników z trampkarzy I. To właśnie pierwsza połowa zdecydowała o wyniku meczu.
Powracający po kontuzji Kuba Tołkacz w 15 min ustrzelił hattricka, a po 1 golu dołożył Kuba Markowski oraz Piotrek Ziemieńczuk. W drugiej połowie graliśmy już zawodnikami którzy normalnie reprezentują drużynę trampkarz II.
Tym razem to Polonią przejęła inicjatywę i zdobyła 2 gole marnując kilka dogodnych sytuacji. Dzięki zaliczce z pierwszej połowy udało nam się dowieźć wynik 5:3 do końca meczu.