Pierwszy sparing trampkarzy w 2022r.

16 stycznia na obiekcie GEM drużyna trampkarzy zagrała swój pierwszy mecz towarzyski. Zaczęliśmy od razu z wysokiego pułapu, bo naszym przeciwnikiem był zespół FC Wrocław grający w wyższej lidze niż my. (część chłopców z I ligi wojewódzkiej, a część z III OLT). Po bardzo ciekawym meczu zwyciężyliśmy 2:1 po golach Kuby i Dawida. Wyróżnić można wielu naszych chłopców, ale najrówniejszy był dzisiaj Jacek, który imponował spokojem, odbiorem i umiejętnością kreowania sytuacji. Można rzec że dzisiaj zagraliśmy wreszcie dobrze w środku pola, dlatego łatwiej grało się całemu zespołowi. I w defensywie i w ofensywie.

Bardzo dobrze zagrał też w bramce Damian, który wyratował nas w jednej trudnej sytuacji, a stracony gol padł w mocno kontrowersyjnych okolicznościach. W ofensywie mieliśmy parę wybornych sytuacji ,jednak jeszcze tym razem brakowało paru szczegółów by zdobyć więcej goli. Mimo wszystko należy bardzo pozytywnie podsumować dzisiejszą grę trampkarzy Unii, którzy co by nie powiedzieć to sprawili dzisiaj swoim rodzicom miłą niespodziankę! Brawo!!!

Skład: Damian - Piotrek, Kuba, Oskar, Kacper, Oliwier, Ksawery, Janek, Aleks, Patryk, Mikołaj, Kacper, Jacek, Dawid, Kuba