OLM - cenna lekcja.

W 4 kolejce OLM nasza drużyna młodzików nie sprostała zespołowi Śląska Wrocław S.A.

Pomimo wielkiego zaangażowania ze strony chłopców i podjętej walki ulegliśmy aż 1:11.
Pierwsza połowa zakończyła sie wynikiem 0:4. Śląsk oddał około 15 uderzeń, przy jednym strzale Unii.
W drugiej połowie przez około 20 minut rozegraliśmy najlepszy dla nas fragment meczu, zdobywając gola po akcji Marcina Lubczyńskiego. Niestety na ostatnie 10 minut meczu zabrakło nam sił, co Śląsk wykorzystał bezlitośnie, zdobywając aż 5 goli, a to przełożyło się na wysoki końcowy wynik.

Pocieszające jest to, że w naszym zespole niektórzy zawodnicy zagrali dobry mecz. W sumie była to dla nas bardzo cenna lekcja, za którą dziękujemy naszemu dzisiejszemu przeciwnikowi. Możemy tylko obiecać, że na wiosnę już tak łatwo z nami nie będzie!