Nadrabianie zaległości juniorów i trampkarzy

W tym tygodniu drużyny juniorów i trampkarzy nadrabiały zaległości ligowe z okresu lockdownu. Obie drużyny rozegrały po 2 mecze. Przypomnijmy, że oba zespoły są rocznikowo młodsze niż kategoria wiekowa na to wskazuje, co stawia nas w trudnej sytuacji jeśli chodzi o rywalizację ze starszymi przeciwnikami. 
Z powodu absencji kilku juniorów zespół jeszcze bardziej "złożony" został z zawodników z kategorii trampkarz. Pomimo, że chłopcy dali z siebie wszystko nie byli w stanie uzyskać korzystnego wyniku i oba mecze przegrali z zespołami Olympic II i Olympic III odpowiednio 0:5 i 1:6. W żadnym  z tych spotkań nie można było odmówić naszym zawodnikomi zaangażowania i chęci, dlatego trzeba być zadowolonym z postawy sportowej całej drużyny, która walczyła do końca i miała swoje sytuacje na zdobycie goli w obu spotkaniach. Udało się zdobyć 1 bramkę, której autorem był Piotrek Impert - był to jego debiutancki gol w barwach Uni. Brawo Piotrek!

Również 2 mecze rozegrał zespół trampkarz II. W tym przypadku nasi chłopcy przede wszystkim zdobywają doświadczenie w rozgrywkach i należy pochwalić ich za oba występy pomimo niekorzystnego wyniku. Postęp w grze poszczególnych chłopców widać gołym okiem i jest to bardzo optymistyczny sygnał na przyszłość. 
W pierwszym spotkaniu nasz zespół uległ ekipie AP Football 0:4, mając 2 wyborne sytuacje sam na sam, na zdobycie bramek. 
W drugim spotkaniu ulegliśmy Forzie Wrocław 0:5 grając momentami bardzo łądną zespołową piłkę. Niekoniecznie przekładało się to na sytuacje, (których mimo wszytsko mieliśmy kilka), ale można być zadowolonym z postawy zespołu w przeciągu całego meczu. 

Kolejne mecz zespół trampkarzy II rozegra w sobotę 8 maja. Będzie to rewanż z AP Football. Już teraz jesteśmy ciekawi jak ponownie wypadną nasi chłopcy na tle tego mocnego przeciwnika jak na realia VII ligi.

Dziękujemy naszym zespołom za ambitne występy. 

Natomiast we wtorek 4 maja na Zakrzowie, drużyna trampkarzy I zmierzy się z oleśnicką Pogonią czyli zespołem, który w jesieni występował w III lidze trampkarzy. Na pewno będzie to ciekawy i interesujący mecz.. Zbiórka o godz. 17.20 na Zakrzowie. Kadra na mecz:
bramkarze: Max i Damian
obrońcy: Max, Dawid Latos, Janek Stempniewicz, Romek, Hubert Komorowski, Igor, 
pomoc i atak: Kozi, Dawid Stachurski, Tołkin, Patryk Żelazko, Michał Lenard, Jacek, Patryk Rachwalik, Kuba Markowski, Kacper Gierczyk, Janek Buryś, (SIEWIER?)