Młodzik- zbiór informacji przed nowym sezonem.

Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi kategorii młodzik.

TRENER Marcin Soberka tel 505 804 274

Do końca sierpnia treningi odbywają się w jednej grupie, dwa razy w tygodniu na orliku przy Szkole Podstawowej numer 10 we Wrocławiu w:
PONIEDZIAŁKI 19.00-20.30
CZWARTKI 19.00-20.30

1. Kategoria młodzik obejmuje chłopców urodzonych w latach 2009, 2010 oraz najzdolniejszych w 2011.
2. Trenować będziemy w dwóch grupach dostosowanych do umiejętności zawodników. Podział nastąpi po pierwszym tygodniu września.
3. Obie grupy rywalizować będą w rozgrywkach ligowych. Mecze głównie w weekendy. Liczymy na pełne zaangażowanie zawodników oraz rodziców w kontekście rozgrywek ligowych. Każdy mecz rozwija umiejętności chłopców. Poniżej umieszczamy link do terminarzów rozgrywek. ZACZYNAMY JUŻ 28 sierpnia!
4. Powołania na mecze wysyłane będą przez trenera drogą SMSową do rodziców zawodnika. Prosimy o sprawną komunikację w przypadku nieobecności zawodnika na meczu.
5. Od września trenować będziemy 3x w tygodniu na Zakrzowie, na kompleksie GEM oraz na orliku przy SP10 (dokładny harmonogram podamy najpóźniej do końca sierpnia).
6. Trenujemy na zewnątrz bez względu na warunki atmosferyczne. Chyba, że trener wcześniej z powodu ekstremalnych warunków pogodowych odwoła zajęcia.
7. Obowiązujący sprzęt treningowy u zawodników to obuwie piłkarskie (lanki, turfy), ochraniacze piłkarskie oraz strój dostosowany do warunków atmosferycznych.
8. W meczach ligowych chłopcy występują w prywatnych białych strojach z numerami lub w błękitnych.
9. Istnieje możliwość przesunięć pomiędzy grupami w przypadku wykonania postępu w umiejętnościach zawodnika.
10. Każdy zawodnik musi posiadać ważne badania lekarskie poświadczone kartą zdrowia sportowca. Klub zorganizuje wizytę lekarza w celu przebadania zawodników. Termin i miejsce poda trener.

TERMINARZ LIGOWY GRUPY MŁODZIK I:
https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,42486.html

TERMINARZ LIGOWY GRUPY MŁODZIK II:
https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,42497.html