Ligowa sobota młodzików.

24.04 wróciliśmy do rozgrywek ligowych po przewie spowodowanej zamknięciem sportu przez rząd. Długa przerwa była widoczna w poczynaniach na boisku.

o godzinie 10.00 rozegraliśmy mecz z AP Duda. Nasi piłkarze przez cały mecz prowadzili grę. Próbowali składnymi, wielopodaniowymi akcjami zdobyć przestrzeń i wypracować sobie sytuacje strzeleckie. Niestety bardzo brakowało większej intensywności oraz przede wszystkim podań prostopadłych. Przeciwnicy ograniczyli się do kontrowania głównie dłuższym podaniem. Okazało się to nad wymiar skuteczne. Tym sposobem zdobyli dwie bramki. Nam niestety ta sztuka nie powiodła się. Widać było problemy wydolnościowe przez co intensywność gry stała na niskim poziomie. 

AP Duda 2-0 UNIA WROCŁAW

O godzinie 14.00 w roli gospodarza swój mecz zagrała druga grupa młodzika. Przeciwnikiem była Wratislavia Wrocław. Uczciwie trzeba przyznać, że od pierwszej do ostatniej minuty byliśmy o co najmniej dwie klasy lepszym zespołem. Prowadziliśmy ofensywną grę, wysoko atakowaliśmy pressingiem i wymienialiśmy wiele podań, co pozwoliło na stworzenie mnóstwa ciekawych sytuacji do zdobycia bramki. Do tego bardzo dobra gra w defensywie przyniosła efekty. Brawa dla całego zespołu! Oby tak dalej!

UNIA II WROCŁAW 5-0 MKP Wratislavia Wrocław
1x Dawid Lis
1x Michał WItkowski
1x Michał Bander
1x Dominik Stachurski
1x Piotr Cierpucha