Liga DEICHMANN: Unia nie zwalnia tempa

13 maja to kolejny dzień który stal pod znakiem rozgrywek Ligi Deichmann. Tradycyjnie w niedzielę swoje zmagania kontynuowała grupa ORLIK trenera Marcina Soberki.

Rozegraliśmy 3 mecze tego dnia.

Pierwszy mecz zaczęliśmy kapitalnie. Przeprowadzaliśmy szybkie i składne akcje rozgrywane piłką. Dosyć szybko wyszliśmy na wysokie prowadzenie. Do końca pierwszej połowy widniał wynik 3-0 dla naszych chłopców. Niestety po gwizdku sędziego i rozpoczęciu drugiej połowy w naszych piłkarzy wstąpiła zbyt duża pewność siebie. Nie pokazali wystarczającego zaangażowania i walki w przeciwieństwie do rywala, który zdołał strzelić nam trzy bramki doprowadzając do wyrównania. Uczciwie trzeba jednak też przyznać, że mieliśmy w drugiej połowie swoje sytuacje do zdobycia bramek. Zabrakło nam więcej zimnej krwi pod bramką rywala. Wynik końcowy 3-3

Drugi pojedynek przebiegł bez większych emocji. Tym razem nasi młodzi zawodnicy podeszli do meczu skoncentrowani. Od początku do końca meczu w pełni kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń czego efektem było pokaźne zwycięstwo 10-0.

Trzecie spotkanie również przebiegło po naszej myśli. Pełna kontrola i piękna dla oka gra piłką naszych chłopców spowodowała wyraźne zwycięstwo 5-0.

Gratulacje dla drużyny! Szkoda pierwszego meczu, w którym byliśmy mimo wszystko lepszą drużyną.