Kaczmarek Electric SA wspiera nasz klub!

To już pewne! Firma Kaczmarek Electric SA rusza razem z nami do gry! Dzięki wsparciu finansowemu, zaczniemy stopniowo doposażać Unię Wrocław w najwyższej klasy sprzęt sportowy. 

Kaczmarek Electric SA jest rodzinną firmą, która posiada sieć hurtowni elektrycznych i elektrotechnicznych w całej Polsce. Państwo Urszula i Cezary Kaczmarek to ludzie z pasją, którzy oprócz profesjonalizmu na niwie zawodowej, dali się poznać jako twórcy popularnego na skalę Polski Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. Jak sami to określają - inicjatywa ta zrodziła się z pasji do rowerów. Wspomniany wyścig w ostatniej edycji zgromadził ponad 6000 uczestników dorosłych i 1500 dzieci. Fantastyczna sprawa! 

W Unii Wrocław także nie brak ludzi  z pasją. Ale najistotniejsze, że mamy ponad 200 dzieciaków z pasją do piłki nożnej. Cieszymy się, że dzięki wsparciu firmy Kaczmarek Electric SA, będziemy mogli stworzyć jeszcze lepsze warunki do rozwoju młodych ludzi. 

Zapraszamy na stronę firmy, gdzie znajdziecie więcej ciekawych informacji na temat naszego sponsora: https://ke.pl/o-nas/

Wszystko na temat Wyścigu: https://mtb.ke.pl/