Grali trampkarze Unii.

Trampkarze Unii występujący w IV OLT rozegrali swój drugi mecz i niestety drugi raz zeszli boiska pokonani. Tym razem nasz zespół uległ drużynie Sokoła Smolec 1:5 (bramka: Dawid Latos). Na usprawiedliwienie pozostaje jedynie fakt, że w zespole zabrakło kilku zawodników z powodów wakacyjnych, choć jakby to nie brzmiało, jest to kiepskie wytłumaczenie.
Co ciekawe, to my prowadziliśmy do przerwy po bramce Dawida, jednak po przerwie znowu dopadły nas błędy bramkarskie, które niestety pojawiły się także i w tym meczu, co przełożyło się na porażkę. Mimo wszystko zespół Sokoła pozostawił lepsze wrażenie i trzeba przyznać, że zasłużenie wygrał mecz.

Unia I Wrocław - Sokół Smolec 1:5

W niedzielnym meczu II drużyny trampkarzy zanotowaliśmy zwycięstwo 4:2 z drużyną Polonii Wrocław. W II zespole Unii pojawili się w większości chłopcy, którzy przeszli z kategorii  młodzik i debiutowali na dużym boisku. W meczu zagrało także kilku chłopców z I drużyny trampkarzy (m. in. Piotrek Siewiera, Dawid Latos, Dawid Stachurski, Kuba Tołkacz i Janek Stempniewicz). Wprawdzie rozpoczęli oni mecz na ławce, ale wchodząc na plac gry decydowali o przebiegu i wyniku meczu. Do przerwy prowadziliśmy dość łatwo 3:0.
Po przerwie ponownie rozpoczęli nasi młodzi debiutanci, a Polonia szybko odrobiła 2 bramki i zaczęła dominować na boisku. Dlatego po kilkunastu minutach na boisko ponownie weszli "zmiennicy" z pierwszego zespołu, lecz tym razem trzeba już było mocno napracować się by dołożyć kolejną bramkę. Ta sztuka w końcu się udała i po pięknej akcji zespołowej i asyście Dawida Stachurskiego, niezawodny Piotrek Siewiera zdobył swoją trzecią bramkę w dzisiejszym dniu, a czwartą dla naszego zespołu, pieczętując zwycięstwo Unii.
Ostatnie 10 minut gry toczyło się w ulewnym deszczu który przeszedł nad Zakrzowem. Taki los piłkarza :)

Na wyróżnienie zasługuje bardzo ładny debiutancki gol Michała Lenarda, który wykończył akcję niczym RL9, piękną podcinką nad bramkarzem.
Z ciekawostek - kapitalnie spisywał się bramkarz Polonii, który grał wysoko i odważnie, zapobiegając przynajmniej kilkunastu groźnym wyjściom do kontrataku naszych zawodników, a na dokładkę świetnie interweniował w bramce.

Unia II Wrocław - Polonia Wrocław 4:2