Żaki Uni Wrocław na APN JUCHA BETON CUP !

Dnia 9 marca Reprezentacja Żak Unii Wrocław wzięła udział w turnieju zorganizowanym przez APN Talent Trzebnica.
W turnieju przyszło zmierzyć się nam z 5 drużynami: APN Talent, Piast Żmigród, Pogoń Syców, Pogoń Oleśnica, AP Champions Wrocław.

W pierwszym meczu nasza drużyna wygrała z drużyną AP Champions 2:1 po niesamowitych bramkach Dominika Stachurskiego.
Niestety było to jedyne zwycięstwo w turnieju ponieważ zremisowaliśmy z drużyną Pogoń Syców 2:2 oraz przegraliśmy z drużynami Piasta Żmigród oraz APN Talent po bardzo wyrównanych spotkaniach.
Dobry występ naszych reprezentantów, mimo przeciętnych wyników naszych chłopców stać naprawdę na świetną grę co potwierdzili m.in w spotkaniu z drużynami AP Champions oraz Pogoń Syców. 
Na uwagę zasługuję również fakt iż, świetną obroną rzutu karnego w meczu z drużyną APN Talent przy wyniku 1:0 obronił Piotr Jasion.
Najlepszym strzelcem naszej drużyny został Dominik Stachurski z 5 bramkami.

Kadra Reprezentacji Żak uczestnicząca w turnieju:
Dominik Stachurski, Stanisław Kołodziejczyk, Damian Wiśniewski, Paweł Nasiadka, Jan Krukar, Piotr Jasion, Dominik Szymkowiak, Maciej Łukaczyk, Michał Tylski, Mateusz Auksel.
Trener: Michał Bereza


Tego samego dnia od godziny 13:30 drużyna Żaków rocznika 2011 również wystąpiła na turnieju Jucha Beton Cup organizowanym przez Akademię Piłki Nożnej Talent Trzebnica.

W turnieju wystąpiło 5 drużyn – oprócz naszej, dwie drużyny Ślęzy Wrocław oraz dwie wystawił także gospodarz rozgrywek- APN Trzebnica.

Zajęliśmy 4. miejsce, co jest sporym sukcesem, biorąc pod uwagę, że część naszych zawodników występowała w zawodach po raz pierwszy!

Naszą drużynę reprezentowali:

  1. Alan Tołkacz
  2. Bartek Dziechciarz
  3. Michał Tylski
  4. Dawid Głodowski
  5. Wojtek Halusiak
  6. Staszek Mróz
  7. Demyd Taran

Na uwagę zasługuje świetna gra Alana Tołkacza, który w pierwszym meczu z drużyną Ślęzy zdobył aż 4 trafienia! W całym turnieju Alan zdobył 7 bramek. Brawo Alan!!

Z kolei Michał Tylski wykazywał się waleczną grą zarówno z przodu boiska, zdobywając 2 trafienia w drugim meczu z drużyną Ślęzy, jak i na obronie, za co zdobył nagrodę najlepszego obrońcy turnieju.

Rozgrywki były zorganizowane na wysokim poziomie. Zawodnicy zostali wynagrodzeni medalami, dyplomami, oraz licznymi upominkami.

Trenerem drużyny był Kazimierz Pieńkowski.

Dziękujemy rodzicom za dopingowanie naszych zdolnych chłopców oraz gratulujemy dobrych występów !!

Fotorelacja z turniejów dostępna w zakładce Galeria!!!!1
 

Unia Wrocław!!!!