Wartościowy sparing dla trampkarzy.

W czwartek zawodnicy z kategorii trampkarz udali się do Trzebnicy na obiekt Fair Play Arena, by zagrać ze spadkowiczem ligi wojewódzkiej Polonią Trzebnica. Początkowo wszystko wskazywało na to, że pojedziemy w miarę mocnym składem, jednak do naszych kontuzjowanych zawodników dołączyła grupa chorych. W sumie zabrakło 8 zawodników z drużyny Unia I, a w ich miejsce przyjechali chłopcy, którzy więcej grają w zespole Unia II. 
Mimo wszystko tak zestawiony personalnie skład , w którym mieliśmy przewagę chłopców z rocznika 2006 i 2007, zaprezentował się bardzo przyzwoicie, a dla grających w sparingu zawodników był to wartościowy sprawdzian na tle dobrego przeciwnika. Praktycznie można rzec, że był to równy, dobry, twardy mecz, z tym, że mniejsze doświadczenie i mniejsza siła fizyczna niektórych naszych zawodników w kilku momentach zadecydowały o stracie bramek. Wynik 0:3 na naszą niekorzyść, jednak my wyniesiemy z tej gry bezcenny bagaż doświadczeń.

Skład:
Ogonowski Max - Rusiniak Tymek, Błaszczyński Brajan, Marushchak Romek, Grzemiszka Patryk, Dimitriadis Teodor, Rachwalik Patryk, Żelazko Patryk, Latos Dawid, Lubczyński Marcin, Solarski Patryk, Tołkacz Kuba