Turniej piłkarski Deichmann

W niedzielę 9 czerwca odbyły się finały ogólnopolskiego Turnieju piłkarskiego Deichmann. Unię Wrocław reprezentowali zawodnicy z kategorii Orlik (roczniki : 2008,2009,2010) , którzy pod wodzą trenerów Marleny Mikołajczyk i Artura Nahajło reprezentowali kraje :Urugwaj i Austrię. Obie drużyny rozegrały w grupie po 12 meczy, zespół Urugwaju zanotował 9 zwycięstw i 3 porażki , zespół Austrii (grając rocznikami o rok i dwa młodszymi od pozostałych drużyn ) wygrał 4 mecze, jeden zremisował a w pozostałych meczach musieliśmy uznać wyższość naszych przeciwników. Zawodnicy grali z dużym poświęceniem i zaangażowaniem , podnosząc swoje umiejętności , ucząc się wyciągać wnioski z przegranych meczy , jak i dodawać sobie entuzjazmu wygranymi spotkaniami. Słowa uznania należą się rodzinom naszych zawodników, którzy głośnym dopingiem wspierali nasze drużyny , będąc przysłowiowym „12 zawodnikiem” . Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i w przyszłym roku również wystartujemy w rozgrywkach Deichmanna.

W galerii znajdują się zdjęcia , zapraszamy do oglądania.