Trampkarze "zmęczyli" przeciwnika.

W dzisiejszym sparingu trampkarzy górą Unia Wrocław. Nasz zespół pokonał wrocławską Forzę 2:1, a zwycięski gol, kolejny już raz padł w ostatnich minutach gry. Można rzec, że przywykliśmy do tego, ale z pewnością wolelibyśmy żeby nasi młodzi piłkarze rozstrzygali mecz znacznie wcześniej, zwłaszcza jeśli są ku temu dobre okazje. Dzisiaj takich nie brakowało, a szwankowała skuteczność w naprawdę wyśmienitych sytuacjach. Żal niewykorzystanych szans, bo przez to grało nam się ciężej i długo, długo musieliśmy czekać na przypieczętowanie przewagi. Na szczęście i tym razem udało się, ale czy będzie tak zawsze? Warto tu przypomnieć mecz tej drużyny w Miliczu, jeszcze w lidze młodzika... . Tego doświadczenia nikt nam nie odbierze i jak na razie zbieramy pozytywne owoce z pamiętnej lekcji. 

Warto wspomnieć, że nasza drużyna na ten sparing dostała zupełnie nowe założenie, które starała się wykonać jak najlepiej. Sporo było niedociągnięć w tym temacie, choć z pewnością nasi kibice mogli zobaczyć grę drużyny w trochę innym wydaniu niż do tej pory. A jeśli dodatkowo sparing zakończył się zwycięstwem, to tym bardziej nie ma co narzekać. 

Za tydzień kolejny sprawdzian. Na boisku GEM staniemy naprzeciw dobremu technicznie zespołowi Olympic Wrocław. Już teraz zapraszamy na to spotkanie!

UNIA WROCŁAW - FORZA WROCŁAW 2:1

Bramki:
Stachurski Dawid, Rudyszyn Jakub

Skład:
Gryszkian Mateusz, Błaszczyński Brajan - Solarski Patryk, Dimitriadis Teodor, Giebel Paweł, Rachwalik Patryk, Koziróg Kuba, Żmudziński Kamil, Chlebowicz Kamil, Lubczyński Marcin, Walerowicz Radek, Siewiera Piotrek, Rudyszyn Kuba, Stachurski Dawid