Trampkarze Unii odnoszą zwycięstwo z Olympic.

Drugi w tym roku sparing i drugie zwycięstwo odnieśli niezawodni od dłuższego czasu trampkarze.
Tym razem zagraliśmy z zespołem Olympic Wrocław, z którym to rywalizowaliśmy jesienią w lidze. 

Mecz rozgrywany był w trzech częściach i choć w żadnej z nich nie zabrakło bramek, to do pierwszej części można mieć lekkie zastrzeżenia. Naszym zawodnikom przydarzało się dość sporo błędów i niespodziewanych strat, co niekorzystnie wpływało na obraz gry. Mimo to zdobyliśmy 2 bramki. 
W drugiej tercji gra chłopców poprawiła się. Zaczęli oni zdecydowanie lepiej operować piłką i potrafili długimi momentami nadawać ton grze, co nie było do tej pory naszą cechą charakterystyczną. W tej fazie meczu padła też najciekawsza bramka, bo została zdobyta po wymianie kliku podań w polu karnym. Zapracował na nią rzeczywiście cały zespół.

W trzeciej części trener Olympica dokonał sporo zmian i nasi dorzucili kolejne 3 gole, z czego 2 z nich wpadły po wykorzystaniu błędów indywidualnych w obronie.

Oprócz bramek zobaczyliśmy jeszcze kilka niewykorzystanych, ale ciekawych sytuacji i ładnej gry naszej drużyny. Do tego nie dopuściliśmy do utraty gola. 
Pozytywne było też to, że w naszej drużynie grali chłopcy z drużyny młodzików, którzy zaprezentowali się przyzwoicie. 

Teraz czeka nas przerwa w sparingach, aż do 3 lutego, kiedy to zmierzymy się ze Ślęzą, a od 4 lutego rozpoczniemy zintensyfikowany okres przygotowawczy w czasie drugiego tygodnia ferii.

Dzisiaj również "urodził się" pomysł wskoczenia na "international level" w okolicach 1 czerwca. O tym pomyśle Zawodnicy i Rodzice dowiedzą się już niebawem poprzez wiadomość mailową ;)
 

UNIA WROCŁAW - OLYMPIC WROCŁAW 6:0

Bramki:
Rudy x3, Siewier x2, Cinek x1
Skład:
Brajan, Mateusz, - Kamil Chlebowicz, Teodor, Patryk Rachwalik, Tymek, Romek, Dawid, Marcin, Kuba Tołkacz, Kamil Żmudziński, Piotrek, Kuba Rudyszyn, Radek (k), Patryk Żelazko