Trampkarze przekroczyli setkę na liczniku.

Dla zespołu trampkarzy Unii Wrocław nie ma granic w tej rundzie. Rozpędzeni nasi zawodnicy przekroczyli dzisiaj działającą na wyobraźnię, barierę 100 goli. Do setki brakowało nam 2 bramek, przed tym meczem. Ale co tam 2 bramki! Nasi zdobyli ich aż 11(!), nie tracąc przy tym żadnej.
To kolejny mecz, w którym nie daliśmy szans naszemu rywalowi. 
Strzelanie rozpoczął Piotrek Janicki. Jednak my czekaliśmy na szczęśliwego zdobywcę jubileuszowego setnego gola Unii Wrocław w jesieni 2019. Okazał się nim ... Teodor! Zrobił to w swoim stylu, czyli huknął z przed pola karnego nie do obrony.
Tymczasem na trybunach, niespodzianka - też coś huknęło, coś błysnęło i nagle w rękach Rodziców zawodników znalazły się złote cyfry, które razem utworzyły liczbę 100! Towarzyszyły nam one już do ostatniego gwizdka, przypominając o wyczynie całego zespołu. 

Kolektyw Radwanice - UNIA WROCŁAW 0:11

Bramki:
Marcin Lubczyński x5, Piotrek Janicki x3, Teodor Dimitriadis x1, Piotrek Siewiera x1, Dawid Stachurski x1, 

Skład: 
Mateusz Gryszkian - Brajan Błaszczyński, Kuba Koziróg, Paweł Giebel, Patryk Rachwalik, Patryk Grzemiszka, Teodor Dimitriadis, Patryk Żelazko, Radek Walerowicz (k), Dawid Stachurski, Romek Marushchak, Marcin Lubczyński, Piotrek Siewiera, Piotrek Janicki

Zdjęcia i filmiki z dzisiejszego meczu trampkarzy znajda się niebawem na naszej stronie.