Towarzyskie granie z Bumerangiem

We wtorek 7 maja drużyna Żaków trenująca na co dzień pod okiem trenera Michała, oddział sp10 miała okazję rozegrać towarzyski mecz z drużyną Bumerang Wrocław.
Nasza drużyna zjawiła się w 9 osobowym składzie: Migas Krystian, Dziechciarz Bartosz, Tołkacz Alan, Kwarciany Hubert, Kołodziejczyk Stanisław, Alukov Daniel, Harasimów Michał, Głodowski Dawid,Tylski Michał.

Mecz rozgrywany był systemem 4+ bramkarz oraz w wymiarze czasowym 90 minut, co oznaczało bardzo dużo grania dla naszych chłopców.
Podsumowując drużyna Bumeranga zdominowała naszą drużynę wygrywając dwucyfrowym wynikiem nad naszą, gdyż nasza drużyna popełniała ogromne błędy w defensywie oraz nie stwarzała za dużo okazji do zdobycia bramki, przez co strzeliliśmy tylko 3 bramki, której strzelcami byli : Alan Tołkacz, Stanisław Kołodziejczyk który popisał się świetny
,, rajdem'' oraz Bartosz Dziechciarz.
Nasza drużyna na pewno wyciągnie wnioski z przegranej oraz już w tę sobotę będzie miała okazję do rewanżu w turnieju rozgrywanym w Dobroszycach, w nieco zmienionym składzie.

Turniej w Dobroszycach odbędzie 11 Maja od godziny: 9:00 przy ul.Parkowej 5 ,, Orlik''
W turnieju udział wezmą takie drużyny jak : Akademia Robert Szczot, AP Oleśnica, Dąb Dobroszyce oraz nasza drużyna Unia Wrocław.