Skrzaty Unii poza zasięgiem!!

Znakomity turniej i znakomite rozpoczęcie ferii w Unii!

W niedzielę 27.01.2019 roku na hali sportowej przy ul. Parkowej odbył się turniej zorganizowany przez Unię Wrocław dla grupy Skrzat (rocznik 2012). Nasza drużyna rywalizowała z AS Kiełczów oraz STS Sokół Smolec. Mecze zostały rozegrane po 12 minut każdy z każdym oraz rewanże. Dzięki znakomitej grze naszej drużyny wygraliśmy wszystkie pojedynki. Trzy mecze zakończyliśmy bez straty bramki, a w jednym straciliśmy dwa gole. Jednak nasi zawodnicy odrobili straty i mecz zakończył się wygraną naszej drużyny. Mecze były wyrównane, drużyny atakowały bramki przeciwników, jednak to my byliśmy bardziej skuteczni i zdobywaliśmy gole. W czasie gry mogliśmy zobaczyć fantastyczne obrony bramkarzy i oczywiście przepięknie strzelone bramki. Chłopcy walczyli o każdą piłkę, byli w pełni zaangażowani i nawet stracone bramki nie zniechęcały ich, ale jeszcze bardziej aktywizowały i motywowały do gry.
Oto wyniki rozegranych meczów:
AS Kiełczów-Unia Wrocław 0:3
STS Sokół Smolec-Unia Wrocław 0:3
mecze rewanżowe
AS Kiełczów-Unia Wrocław 0:3
Unia Wrocław – STS Sokół Smolec 3:2

Naszą drużynę reprezentowali następujący zawodnicy:
Piotr Chwalik,
Maksymiliam Polikowski,
Aleks Koc,
Filip Żdanowicz,
Adam Gibała
Antek Smolarek
Leon Smolarczyk
Bartek Lisowski
Cezary Krzywania
Kuba Jeleń
Ferie rozpoczynamy sukcesem naszych najmłodszych piłkarzy. Wszystkim naszym zawodnikom życzymy, by ten czas był pełen przygód, wrażeń, uśmiechu i odpoczynku. Trenerzy czekają na Was na treningach, które odbywają się, także podczas ferii. Do zobaczenia!