Remis trampkarzy.

W bardzo ciekawym sparingu trampkarzy Unii Wrocław z Kometą Krzelów padł remis. Nasza drużyna zazwyczaj remisować nie lubi. Dzisiaj też wiele wskazywało na to, że nie zadowolimy się takim wynikiem, ale tak naprawdę dwukrotnie musieliśmy wychodzić z trudnej sytuacji przy prowadzeniu rywala.

Kibic niezmiennie lubi gdy jego team wygrywa, niemniej jednak drużyna miała swoje cele do zrealizowania. 
Śmiało można powiedzieć, że pokazaliśmy spory kawałek dobrej piłki przez większość część spotkania. Z perspektywy środka boiska wyglądało to imponująco, kiedy to wielokrotnie szybkimi podaniami wychodziliśmy spod pressingu większych i silniejszych zawodników z Krzelowa. Natomiast trzeba przyznać, że w szeregach gości występuje wiele indywidualności - zwłaszcza w ofensywie - podejmujących pojedynki 1x1 i dużo grających indywidualnie, co przysparzało nam sporo trudności w defensywie. 
U nas także tych indywidualności nie brak i w każdej formacji mamy wyróżniających się zawodników, jednak jako zespół to Unia Wrocław prezentowała się o niebo lepiej. Przeciwwagą do naszej dobrej gry drużynowej była zdecydowana, ostra i bezpardonowa gra Komety, która faktycznie niwelowała naszą przewagę zespołową. Często i gęsto nasi zawodnicy byli mocno poobijani i poturbowani po wejściach silniejszych przeciwników, jednak na szczęście nie były to interwencje mające związek z brutalnością, czy złośliwością krzelowian. Po prostu umiejętnie wykorzystywali swoją przewagę fizyczną. 
Sumując wszystkie te atuty po obu stronach ,wyszło remisowo, choć niedosyt pozostał, bo stworzone przez nas sytuacje były tak klarowne, że powinny dać nam przynajmniej 1 -2 bramki więcej i zwycięstwo. 

Wynik odchodzi w niepamięć, a zdobyte doświadczenia pozostają. 
Oficjalnie był to nasz ostatni sparing przed meczem ligowym. W przyszłym tygodniu zagramy jeszcze grę treningową z trampkarzami Odry Wrocław - piątek godz. 17.15. Zbiórka o 17.00 na boisku GEM (stroje białe).


UNIA WROCŁAW - KOMETA KRZELÓW 3:3
 

bramki:
Patryk Solarski, Rudy x2

Skład:
Błaszczyński - Dimitriadis, Giebel, Rusiniak, Rachwalik, Gryszkian - Siewiera, Koziróg, Żmudziński, Walerowicz (k) - Janicki, Rudyszyn, Grzemiszka, Baran, Solarski