Pracowite ferie trampkarzy Unii

Bardzo pracowicie, ale i w przyjemnej atmosferze spędzili czas zawodnicy z kategorii trampkarz.
Chłopcy pod okiem trenera Mirka od 3 do 9 lutego trenowali na obiektach GEM.
Zaczęliśmy w iście zimowej pogodzie. Początkowo zajęcia odbywaliśmy w śniegu, ale już po pierwszym treningu pomocy udzieliły nam władze... ekstraklasowego Śląska Wrocław. Najpierw wysłano pług do odgarnięcia śniegu z płyty. Okazało się, że już od następnego dnia czyli wtorku, zaraz po naszych treningach, odbywać będą się treningi WKS Śląsk Wrocław S.A., którego to zawodnicy szlifowali formę przed występem z Zagłębiem Sosnowiec. 
Chłopcy mieli zatem możliwość spotkania się oko w oko z trenerami i piłkarzami wrocławskiej drużyny. 
Okazało się, że w naszym teamie są wytrawni łowcy nie tylko bramek, bo wielu trampkarzy zdobyło autografy i fotki ze swoimi idolami. To był nasz taki dodatkowy bonus  podczas trwania zgrupowania. 
Oprócz tego nasze treningi przeplatane były zajęciami z innych dyscyplin sportowych. Rozegraliśmy turniej badmintona, w którym na podium stanęli:
Paweł - 1 miejsce
Radek - 2 miejsce
Patryk - 3 miejsce
Chłopcy korzystali z basenu, dla odmiany grając w piłkę wodną, Nie zabrakło także dyscypliny typowo zimowej czyli jazdy na łyżwach. Dla niektórych była to nawet lekcja przetrwania ;)

Miniony tydzień był czasem sporej aktywności, przede wszystkim piłkarskiej, ale nie zapomnieliśmy o tym, że mamy ferie i staraliśmy się czerpać jak najwięcej radości ze wspólnego przebywania ze sobą.
Zdjęcia zamieszczone w galerii nie są w stanie oddać przeżytych wrażeń, ale w nieznacznym stopniu nawiązują do atmosfery panującej w czasie naszego zgrupowania.