Orliki Unii Wrocław na fali!

W niedzielę grupa Orlików trenera Marleny Mikołajczyk wybrała się do Żernik Wrocławskich na sparing z Piłkarską Akademią First Kick.

Początek meczu był bardzo wyrównany. Bramki strzelały obie drużyny po składnych akcjach. Przy wyniku 5:4 dla Unii Wrocław został podyktowany rzut wolny dla naszej drużyny. Wyznaczonym zawodnikiem do wykonywania tego elementu gry był Dominik Stachurski. Z odległości ledwo przekraczającej połowę przeciwnika Dominik precyzyjnym uderzeniem posłał futbolówkę prosto w "okienko" bramki. Robiąc notatki w trakcie sparingu przy zapisywaniu wyniku na 6:4 dodałam obok jedno słowo, oddające w zupełności tą piękną bramkę - "WOW". Od tego momentu już do końca spotkania wynik zmieniał się niemalże tylko na naszą korzyść.

Gra naszych chłopców wyglądała bardzo dobrze, mimo że przeciwnicy wcale nie byli słabsi. Jestem bardzo zadowolona z chłopaków. Cieszy fakt, że drużyna świetnie reaguje na popełniane błędy i potrafi szybko wyciągać wnioski i wprowadzać je do gry.

Skład: Marcel Małolepszy, Kuba Salamon(C), Michał Bander, Filip Tomczyk, Mateusz Madej, Michał Wójcik, Dominik Stachurski, Wojtek Prokop