Młodzicy w akcji.

Mijający tydzień to czas pełny piłkarski emocji związanych z młodzikami Unii Wrocław. Były zgoła odmienne.

W środę 9 października derby z FC Wrocław Academy w 5 lidze okręgowej. Rywal dał nam lekcję futbolu. Od początku do końca kontrolował przebieg gry. Przegrana 3-0 to najniższy wymiar kary.

FC Wrocław Academy 3-0 UNIA WROCŁAW

W sobotę pojechaliśmy do Sycowa na mecz z tamtejszy oddziałem AP Oleśnica w 5 lidze okręgowej. Pierwsza połowa przespana przez nasz zespół. Szybko tracimy bramkę po idealnie wykonanym rzucie wolnym przeciwników. Nie podejmujemy rękawicy rzuconej przez gospodarzy tego meczu.
Dopiero w drugiej połowie pokazaliśmy zęby. Chłopcy mimo trudnej sytuacji i fatalnej pierwszej połowy dali z siebie wszystko. Pokazali charakter w nieukładającym się od początku meczu. Stworzyli sobie trzy stuprocentowe sytuacje podbramkowe, ale szczęście gospodarzy i brak dokładności spowodowały brak bramek z naszej strony. Do tego bramka Sycowian ze spalonego. Wynik 5-0 dla gospodarzy.

AP III Oleśnica 5-0 UNIA WROCŁAW

W niedzielę czekały nas derby z Parasolem Wrocław w 8 lidze okręgowej. Licznie stawili się zawodnicy w dobrych nastojach pomimo ostatnich porażek w 5 lidze. Od początku graliśmy bardzo dobrze. Przez większą część meczu dyktujemy warunki gry i przenosimy ciężar gry na połowę zawodników ze stadionu przy Lotniczej. Wiele ciekawych fragmentów gry, rozegrań dwójkowych i trójkowych oraz wygranych pojedynków dało nam przewagę.
W dobrym stylu wygrywamy mecz 7-2. Brawa dla chłopców za świetną druga połowę pomimo straconych wtedy dwóch bramek. DERBY DLA UNII!

UNIA WROCŁAW 7-2 Parasol Wrocław