Kolejny sukces organizacyjny Unii Wrocław

W sezonie 2019/2020 klub Unia Wrocław wystawi w rozgrywkach ligowych już 4 zespoły. 
2 nasze drużyny zagrają w kategorii trampkarz, co jest dla nas kolejnym organizacyjnym i historycznym osiągnięciem. Podobnie jak w minionym sezonie zobaczymy również 2 drużyny w rozgrywkach młodzików. Oprócz tego, jak co roku najmłodsze zespoły Unii z kategorii orlik, żak, skrzat prezentować będą się na licznych turniejach piłkarskich

Unia Wrocław krok po kroku pnie się w górę w hierarchii rozgrywek dziecięcych i młodzieżowych ,notując z sezonu na sezon. coraz lepsze osiągnięcia organizacyjno-szkoleniowe. 

Zwracamy się z prośbą do Rodziców naszych zawodników o gorący i kulturalny doping. Bądźcie z Waszymi dziećmi w każdej chwili, radosnej i smutnej, łatwej i trudnej. Razem jest o wiele łatwiej przeżywać wszystkie emocje, te pozytywne i te negatywne, nierozłącznie związane z piękną dyscypliną, jaką jest dziecięco-młodzieżowa piłka nożna.

. Bądźcie z nami! Razem tworzymy historię!! Razem tworzymy Unię Wrocław!!!