Inauguracja młodzików.

Zespoły młodzików trenera Marcina Soberki 7 września rozpoczęły ligowe mecze.

Pierwsi do boju stanęli chłopcy z grupy młodzik II wspierani młodszymi kolegami z orlików. Spotkanie w 8 lidze okręgowej.W roli gospodarzy zmierzyli się z drużyną AP Football II Wrocław. Jak się okazało na miejsce zbiórki nie dotarło dwóch piłkarzy Uniii Wrocław. W związku z czym zmuszeni byliśmy rozegrać mecz w niekompletnym składzie- o jednego zawodnika mniej na boisku.  Nie przeszkodziło to zupełnie. Wysoko i w pełni zasłużona wygrana 13-2. Ciekawostką jest fakt, że przez większą część meczu w naszej bramce nie było bramkarza. Graliśmy bez niego. Mimo to straciliśmy jedynie 2 bramki. Brawa dla chłopców.

UNIA WROCŁAW 13-2 AP FOOTBALL II WROCŁAW

Po południu w 5 lidze okręgowej swój mecz zagrali chłopcy z grupy młodzik I. Rywalem był zespół UKS Kiełczów.
Ciężki mecz, w którym przeciwnik prezentował się solidniej. Mimo to młodzi piłkarze Unii dzielnie stawiali opór. Dopiero na 15 minut przed końcem meczu tracimy bramkę. Spowodowało to psychiczne osłabienie. W związku z którym w  2 minuty przegrywamy już 0-3 . Przed ostatnim gwizdkiem tracimy jeszcze jedną bramkę. Mecz kończy się wynikiem 4-0 dla UKS.
Byliśmy słabszym zespołem. Pamiętać jednak trzeba to, że dla połowy dzisiejszej kadry meczowej był to pierwszy mecz na dużym boisku w życiu. Potrzeba czasu, aby dostosować się do gry w kategorii młodzik.

UKS Kiełczów Academy 4-0 UNIA WROCŁAW