Dobry sparing z sąsiadami

Dobry sparing z sąsiadami

W sobotnim meczu sparingowym, rozegranym na boisku GEM, nasza drużyna trampkarzy zagrała z sąsiadami z Kiełczowa, AS-em.
O tym jak jest to silny zespół może świadczyć fakt, że wywalczyli oni awans do ligi dolnośląskiej trampkarzy, choć z wiadomych względów nie mieli okazji w niej zagrać tej wiosny.

Uniści jak dobrze pamiętamy to jednak także dwukrotni mistrzowie lig okręgowych. Zespół dobry, waleczny i niestety kończący powoli swoją wspólną przygodę w takim zestawieniu personalnym. 

Dzisiaj nasi chłopcy potwierdzili, że są zaprawieni także w tych trudnych bojach. W ciekawym meczu zremisowali z AS-em Kiełczów 1:1 po golu Marcina Lubczyńskiego.

Mecz przebiegał z momentami przewagi zespołu z Kiełczowa i momentami kiedy to stawaliśmy na wysokości zadania, graliśmy dobrą piłkę i mogliśmy zdobyć kolejne gole. Podobnie goście mieli kilka dobrych okazji do zdobycia goli.
I to właśnie brak skuteczności jest jedyną kwestią do której można się przyczepić, bo poza tym oba zespoły zagrały na wysokich obrotach wkładając wiele zaangażowania i umiejętności  w tym spotkaniu.

Jak na dobrych sąsiadów przystało pogodziliśmy się remisem, który jest chyba sprawiedliwym rezultatem.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości