Ciekawy weekend Unii Wrocław

Kolejny ciekawy weekend z Unią Wrocław przed nami.
Unijnie będzie i w sobote i w niedzielę. 
Sygnał do ataku dadzą trampkarze, którzy w sobotę spotkają się z bardzo atrakcyjnym i wymagającym przeciwnikiem. Na GEM-ie o godz. 10.30 rozegrają mecz z 4 drużyną I ligi wojewódzkiej - Parasolem Wrocław. I choć ma zabraknąć kilku topowych graczy tej drużyny w jutrzejszym meczu to i tak z pewnością czekać nas będzie trudna przeprawa. Na to zresztą liczymy! Nasz zespół rozegrał już wystarczającą ilość meczów łatwych i  przyjemnych tej jesieni. Czas na zmianę!

W sobotę po południu ze wspólnej inicjatywy Unii Wrocław oraz Rady Osiedla Zacisze-Zalesie-Szczytniki, a także Centrum Aktywność Lokalnej Osiedla Zacisze-Zalesie-Szczytniki, odbędzie się Halowy Turniej o Puchar CAL 2019
Wezmą w nim udział dzieci z kategorii orlik, trenujące w naszym klubie, jednak reprezentować będą oni swoje szkoły. Spotkają się zatem ekipy ze szkół podstawowych nr 10 z ul. Inflanckiej, nr 44 przy ul. Wilanowskiej oraz "gospodarzy" SP nr 36 przy ul. Chopina. Turniej odbędzie się wg niestandardowej formuły, bowiem tak jak to było w ubiegłym roku, nie o zwycięstwa w tym turnieju chodzi... Szczegółów nie zdradzamy jak na razie. Zapraszamy wszystkich zawodników z kategorii orlik jutro na halę MCS przy ul. Parkowej 14. Zbiórka o godz. 15.45. Będzie ciekawie!

W niedzielę natomiast reprezentacja Unii Wrocław U-10 zadebiutuje w cyklicznych halowych rozgrywkach. Będzie to kolejka nr 1. Z ciekawością będziemy śledzić poczynania tej drużyny. Trzymamy kciuki!